Naše letní putování uzavírá pohled na dopravu v Chorvatském městě Zdar kde náš fotograf při projíždění městem zvěčnil pár snímků autobusů Mercedes a my sme se rozhodli tak naše dvou měsíční výletní putování uzavřít, protože prázdniny a dovolené jsou již nenávratně za námi. A proto přeji všem školákům hodně štěstí v nadcházejícím školním roce, a doufám že za rok tuto sekci opět otevřeme a obohatíme o snímky dalších provozů MHD. admin

Již brzy se v našem městě budeme moci svézt dvěma novými vozy 25TrBT z nedávné zkušební jízdy jednoho z těchto vozů  v Plzni nám ochotně poskytl Vojtěch Beneš fotografie a tak vám je zde přinášíme. Za pozornost Stojí jistě velká větrací okénka která nahradila dosud používaná vyklápěcí karoserie má pouze drobné změny a interier je stejný jako u vozů Citelis 18 m Euro IV.

V druhém díle našeho letního putování zavítáme do Jihlavy kde náš fotograf pořídil pár snímků vozů Citelis a 24Tr. Rozhodně zajímavé je použití městského nátěru na všech vozech DP nátěr sice působí trochu pochmurným dojmem ale rozhodně podtrhuje a odlišuje vozy MHD od ostatních a zdůrazňuje tak důležitost MHD pro město, kéž by jsi něco takového uvědomovali i naši radní a vedení Dopravního podniku. 

A kde jinde začít než v našem hlavním městě. Náš Fotograf při své návštěvě Prahy pořídil pár snímků tramvaje  T 14 a tak sme se rozhodli se s vámi o ně podělit.